Teknik İş Mühendislik - Mühendislik Firması - Kağıthane, İstanbul - YapiSitesi.com
Teknik İş Mühendislik - Mühendislik Firması - Kağıthane, İstanbul - YapiSitesi.com - İnşaat, Yapı, Dekorassyon Talep ve Teklif Platformu Teknik İş Mühendislik - Mühendislik Firması - Kağıthane, İstanbul - YapiSitesi.com - İnşaat, Yapı, Dekorassyon Talep ve Teklif Platformu
0/5 Puan

Teknik İş Mühendislik

İnşaat, Mühendislik Firması

Kağıthane, İstanbul

0
Yorum

0/5 Puan

Hakkında

Teknik İş Mühendislik şirketimiz 1987 yılında Merkezi Isıtma Sistemleri ve Tesisatı ile başlayıp, 1993 yılından itibaren Doğalgaz Tesisatı, Isıtma ve Soğutma alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

25 yılı aşan tecrübesi ile Okmeydanı’nda Doğalgaz Tesisatı, Isıtma ve Soğutma alanında önde gelen şirketlerden olmayı başarmıştır. Tecrübeli teknik elemanları, kaliteli malzeme kullanımı, satış sonrası teknik desteği ve müşteri memnuniyeti nedeniyle her zaman tercih sebebi olmuştur.

Projelendirme, Doğalgaz tesisatı, temiz ve pis su tesisatı, kombi radyatör satış ve montajı, kale bodur ve fayans döşemesiyle ıslak zemin ve mutfaklarınızı yapıp teslim eden firmamız isteğe göre anahtar teslimi işlerde bitirmektedir.

İstanbul'un bir çok ilçe ve semtinde müşteri memnuniyetimiz ve referanslarımız vardır. Şirketimiz sektöründe; kalite,güven ve hizmet denilince ilk akla gelen şirketlerden birisi olmuştur. Dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz.


Ürün ve Hizmetler

  • Isıtma, Soğutma, Havalandırma

Referanslar

    Bu üyeye ait Referanslar bulunamadı

Eğitim Bilgileri

    Bu üyeye ait Eğitim Bilgileri bulunamadı

Diploma ve Sertifikalar

Yorumlar (0)

    Bu üyeye ait Yorumlar bulunamadı

Hızlı Fiyat Al

Hızlı Fiyat Al